REAL ESTATE
REAL ESTATE

Produkty

AUTHOR: admin
Říj
17

 

 

 

 

SAYONARA  fannings zelený čaj sypaný 100g

 


SAYONARA fannings

Obliba čaje stoupá souběžně s tím, jak vědecký výzkum potvrzuje prospěšnost čaje lidskému zdraví. Zelený čaj prochází nejjednodušším způsobem zpracování, aby se uchovala jeho svěží chuť, a vůně a aby v něm zůstalo co nejvíce důležitých vlastností čerstvého listu. Mírným napařením nebo zahřátím se zabrání oxidaci, následkem čehož si listy uchovávají důležité přirozené antioxidanty.

 

Zelený čaj je nedocenitelný, vezmeme-li v úvahu mnohostrannost jeho účinků. K nejdůležitějším účinným látkám zeleného čaje patří: polyfenoly – antioxidační činidla, mezi ně patří i epigalokatechingalát neboli EGCG, který vyniká svou vysokou antioxidační účinností. Silice – jsou základem chuti a vůně, vitamíny – C, B2,D, K, nerostné látky – fluoridy, mangan, draslík, hořčík, železo, chrom , zinek a aminokyseliny -„stavební kameny bílkovin“. Kromě běžných aminokyselin zelený čaj obsahuje jednu, která se nachází pouze v čaji, a to theanin.

 

Jen málo rostlin se může pyšnit tak dlouhou a zajímavou historií jako zelený čaj. První písemná zmínka o zeleném čaji pochází z doby před více než čtyřmi tisíci lety a i tehdy nadšení zastánci čaje zjistili, že tento chutný nápoj dokáže zahánět nemoci, přinášet zdraví a obnovovat vitalitu.

Pokud máte zájem o souhrnné informace zpracované z mnoha vědeckých studií, naleznete je v publikaci Kniha o zeleném čaji, jak pomocí zeleného čaje předcházet rakovině a zpomalovat stárnutí, od autorů Lester A. Mitscher Ph.D a Victoria Dolby, kterou vydalo nakladatelství ZEMS a Pragma v roce 2006.

 

Návod na přípravu: Příprava čajového výluhu je velmi snadná. Asi polovinu čajové lžičky, dle chuti, zalijeme ca 2.5 dcl horké vody, stejně jako kávu. Nezaléváme vodou vařící, stačí ca 80° C, čaj pijeme, jakmile je teplota vyhovující. Louhujeme asi 5 minut, pak slijeme. Jemným mletím je porušena listová mřížka, proto je louhování účinnější a spotřeba výrazně nižší. Vyloučí se tak více aromatických a chuťových látek.

 


Cena 91,- Kč (100g)  

Na trhu již od roku 2003


 

 

 

 

 

EUFORIE 100g


Aromatizovaná sypká směs na bázi zeleného čaje s aronií a konopím, s příchutí lemongrass

 

Návod k použití: Přiloženou plastovou lžičku naplníme sypkou směsí do poloviny (cca 0,5 g) a vložíme do šálku, zalijeme 0,2 l horké vody, 90 °C. Necháme ustát 3-4 minuty, poté dle potřeby vychladnout do námi požadované teploty.

 

Složení: zelený čaj 90%, aronie-Temnoplodec černoplodý (Aronia melanocarpa) 5%, list konopí seté (Cannabis sativa) odrůda Bialobrzeskie 4,7%, aroma lemongrass.

 


Cena 83,- Kč


 

 

 

 

 

 

 

CUKROPUR powder 100g


Práškové stolní sladidlo na bázi sukralosy, do potravin.
Návod k použití: 1 zarovnaná čajová lžička (cca 1 g) výrobku se rovná sladivosti přibližně 24 lžiček (cca 36 g) cukru.
Způsoby použití: pro nápoje, pekařské produkty a směsi na pečení, pro vaření, omáčky, pro konzervovaní ovoce atd. K oslazení jednoho litru nápoje je třeba asi 0,25 g výrobku, což představuje 3,95 kJ/0,93 kcal.
Složení: maltodextrin 95,2 % , sladidlo: sukralosa 4,8%.
Hmotnost: 100 g

 


Cena 90,- Kč


 

 

 

Sayonara s příchutí maliny 100g


Aromatizovaná sypká směs zeleného a černého čaje s příchutí maliny

 

Složení: zelený čaj (40 %), černý čaj (33 %), černý čaj typu Pchu-er (24 %), ženšen kořen (Panax Ginseng) (1%), klanopraška čínská plod (Schisandra chinensis) (1 %), aroma malina.

 

 

Návod k použití: Asi polovinu přiložené plastové lžičky (cca 0,5 g) nasypeme do šálku, zalijeme 0,2 l horké vody, 90 °C. Necháme luhovat 3-4 minuty a pijeme dle vyhovující teploty.

 


Cena 83,- Kč 


 

 

 

 

Kolagel 100g

 

 

KOLAGEL 100 g


Sypká směs pro přípravu želatinového dezertu s černým čajem a vanilkovou příchutí

 

Návod k použití: Do varné nádoby vsypeme dvě přiložené plastové lžičky (cca 3,3 g) směsi, přilijeme 0,2 l studené vody, osladíme dle potřeby a necháme 2-3 minuty rozpustit. Pak za občasného míchání přivedeme téměř k varu, ale nevaříme. Po odstavení ponecháme ještě 5 až 8 minut luhovat. Přes cedník nalijeme do misky a necháme ztuhnout, nejlépe v lednici. Do připravovaného dezertu můžeme zalít i ořechy, ovoce, příp. müsli.

 

Složení: vepřová želatina 79 %, černý čaj (Camellia sinennsis) 10 %, maltodextrin, aroma: vanilin.

 


Cena 86,- Kč


 


Sayonara se skorici

Sayonara  se skořicí s příchutí pomeranče 100 g 


Aromatirovaná sypká směs zeleného a černého čaje se skořicí, s příchutí pomeranče

 

Složení: zelený čaj (78 %), skořice mletá (Cinnamonim zeylanicum) (10 %), černý čaj (10 %), borůvka nať (Vaccinium myrtillus) (1 %), přírodní pomerančové aroma (1 %)

 

Návod k použití: Asi polovinu přiložené plastové lžičky (cca 0,5 g) nasypeme do šálku, zalijeme 0,2 l horké vody, 90 °C. Necháme louhovat 3-4 minuty a pijeme dle vyhovující teploty.

 

Příprava je velmi jednoduchá: Asi zarovnanou lžičku, dle chuti, zalijeme 2,5 dcl horké vody, stejně jako kávu. Čaj pijeme jakmile je teplota vyhovující.

 


Cena 83,- Kč (100 g)


 

 

VILCACORAN 100g


Sypká směs na bázi zeleného a černého čaje, s vilcacorou, k přípravě nápoje, se sladidlem. Doplněk stravy.

 

Návod k použití: Polovinu přiložené plastové lžičky (0,5 g) zalijeme 0,2 l horké vody, 100 °C. Necháme ustát 3-4 minuty. Nápoj pijeme, jakmile je teplota vyhovující. Jemným mletím čajových surovin je porušena mřížka čajových lístků, proto je louhování odlišné, výraznější.

 

Složení: zelený čaj 74%, černý čaj 14%, vilcacora (Uncaria tomentosa, Uňa de gato, Kočičí dráp) 10 %, klanopraška čínská (Schisandra chinensis) 1,1%, přírodní aroma švestka 0,8%, sladidlo: sukralosa 0,1%

 

Dávkování: Obsah účinných látek na denní dávku (2,5 g sypké směsi na1 l vody):vilcacora 250 mg, klanopraška čínská 27,5 mg. Doporučené denní dávkování: 2,5 lžičky (2,5 g sypké směsi) na 1 litr horké vody nebo 5 krát denně 0,5 lžičky (0,5 g sypké směsi) na 0,2 l horké vody.

 


Cena 101,- Kč


 

 

Sayonara aromatizovaný černý čaj 20 x 1,5 g nálevové sáčky


Aromatizovaný černý čaj typu Pchu-er s příchutí mango a ananas, v nálevových sáčcích.

 

Aromatizovaný černý čaj typu Pchu-er s příchutí mango a ananas, v nálevových sáčcích. Složení: černý čaj Pchu-er 97 %, přírodní aromata (mango, ananas).

 

Návod k použití: 1 nálevový sáček zbavený vrchního obalu zalijeme 0,25 l horké vody (cca 90-100°C) a necháme luhovat 2-5 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý těsně před užitím.

 


Cena 50,- Kč


 

Sayonara Tropic 100g


Ochucený čaj, aromatizovaný s příchutí mango a ananas, sypaný.

 

Složení: černý čaj Pchu-er 96 %, lyofilizované ovoce (mango 0,7 %, ananas 0,7 %), aromata (mango, ananas). Lžička uvnitř balení.

 

Návod k použití: Asi polovinu přiložené plastové lžičky (cca 0,5 g) nasypeme do šálku, zalijeme 0,2 l horké vody, 90 -100°C. Necháme louhovat 2-5 minut.

 


Cena 104,- Kč


 

Zelená káva surová 100g


Zelená káva mletá. Všechny zelené kávy pochází z kávovníku rodu Coffea. Chuť zelené kávy není ovlivněna jejím pražením.

 

Složení: Zelená káva mletá (plody kávovníku Coffea arabica) 100%

 

Návod k použití: Obsah jedné přiložené plastové lžičky (1,5 g) zalijeme 1,5 dcl horké vody (100 °C), necháme louhovat 3-4 minuty.

 


Cena 130,- Kč


 

 

Zelkava s příchutí cappuccino 100g


Sypká směs na přípravu nápoje se zelenou kávou s příchutí cappuccino

 

Složení: Zelená káva mletá (plody kávovníku Coffea arabica) 99 %, aroma cappuccino

 

Návod k použití: Obsah jedné přiložené plastové lžičky (1,5 g) zalijeme 1,5 dcl horké vody (100 °C), necháme luhovat 3-4 minuty, poté můžeme dolít 0,5 dcl teplého nebo studeného mléka.

 


Cena 130,- Kč


 


Zelkava s příchutí ananasu 100 g


Sypká směs na přípravu nápoje se zelenou kávou, s příchutí ananasu

 

Složení: Zelená káva mletá (plody kávovníku Coffea arabica) 94 %, extrakt zelené kávy 5 %, přírodní ananasové aroma 1 %

 

Návod k použití: Obsah jedné přiložené plastové lžičky (1,5 g) zalijeme 1,5 dcl horké vody (100 °C), necháme luhovat 3-4 minuty.

 


Cena 130,- Kč


 

 

Obrázek produktu Zelkava černá stín

Zelkava s příchutí černé kávy 100 g


Sypká směs na přípravu nápoje se zelenou kávou, cikorkovou kávovinou, s příchutí černé kávy.

 

Složení: Zelená káva mletá (plody kávovníku Coffea arabica) 80 %, čekanka pražená (Cichorium intybus L.)14 %,extrakt zelené kávy 5 %, aroma černé kávy 1 %

 

Návod k použití: Obsah jedné přiložené plastové lžičky (1,5 g) zalijeme 1,5 dcl horké vody (100 °C), necháme luhovat 3-4 minuty.

 


Cena 130,- Kč


 

 

Grinco

Grinco 100 g


Aromatizovaná směs černého a zeleného čaje s grapefriutem, ženšenem a jinanem dvoulaločným, sypaná

 

Složení: černý čaj 67 %, zelený čaj 24 %, jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) 5 %, ženšen (Panax Ginseng) 1%, lyofilizovaný grep 1 %, grepové aroma.

 

Návod k použití: Asi polovinu přiložené plastové lžičky (cca 0,5 g) nasypte do šálku, zalijte 0,2 l vody o teplotě 90 -100 °C. Nechte louhovat 2-5 minut, poté sceďte.

 


Cena 107,- Kč